logo

Satın Alma Koşulları


1. Önsöz

Genel satın alma koşullarını sunmak (bundan böyle "G.S.K" olarak anılacaktır)satın almayı herhangi bir gerçek ya da tüzel kişi tarafından düzenlenir (bundan böyle "Müşteri" diye anılacaktır), web sitesi aracılığıyla sunulan ürünlerinwww.sosyalkazanc.com.tr (bundan böyle "SosyalKazanç" diye anılacaktır)

Mağazada alım yapmak için aşağıdakilerin yapılması gerekecektir:
a) Müşteri, www.SosyalKazanc.com.tr Portalının bir kullanıcısı olarak kayıtlıdır veya kaydolmaktadır.
b)Müşteri mevcut Genel Satın Alma Koşullarını kabul eder.

Müşteri.
Satın Alma Genel Şartlarının Kabul Edilmesi, Müşteri'nin mağazaya girişi anında SosyalKazanç tarafından yayınlanan versiyonda Satın Alma Genel Şartlarının tamamının açık, eksiksiz ve kabul edilmemiş olarak kabul edilmesi anlamına gelir. Bu Genel Satın Alma Şartlarının içeriğini kabul etmemeniz durumunda çevrimiçi mağazada alışveriş yapmamalısınız.

Mağazanın Doğası
7 Kasım 2013 tarihli Tüketicilerin ve Kullanıcıların Savunması Hakkında Genel Kanun ve müşterinin kendi tüketimine ilişkin Yasada belirtilen şekilde, nihai veya aracı olmak üzere her tür tüketiciye yöneliktir.Müşterinin adına yasal olarak yetkili olduğu kişileri kapsar.

Müşteri olarak, yasal olarak yaşınızın yeterli olduğunu beyan etmiş olursunuz. SosyalKazanç ile sözleşme yaparken Sözleşme'nin Genel Şartlarına tabi olmak için yeterli yasal kapasiteye sahip olduğunuzu beyan ederseniz, yukarıda belirtilen hususlara bakılmaksızın, mağazanın erişimine ve kullanımına istisna olarak, açıkça ve istisnasız olarak kabul edersiniz.

2. Mağaza İşlemleri

2.1 - Mağazada alışveriş

SosyalKazanç'a ilk defa erişiyorsanız ve alışveriş yapmak istiyorsanız, Müşteri erişilebilir kayıt formunu 'Kaydet' düğmesini tıklayarak mutlaka doldurmalıdır. O andan itibaren, mağazanın bir müşterisi olacak ve SosyalKazanç Portalının bir kullanıcısı olarak nitelendirilecek, ayrıca sunulacak diğer tüm hizmetlere erişebilecek, ayrıca ek ödeme yapmaya gerek kalmayacaktır.

SosyalKazanç'a kaydolmak, e-posta yoluyla ve makbuz onayıyla alınacak,Mağazada alışveriş yapmanızı sağlayacak kullanıcı adı. Erişim kodları (kullanıcı ve parola) kişisel ve devredilemez olup, Müşterinin vesayetlerini, iyi kullanımını ve bütünlüğünü temin yükümlülüğündedir.

Aynı şekilde, Müşteri herhangi bir şifre ya da tanımlama kodunun seçimi, kaybı, çıkartılması ya da yetkisiz kullanımı ve bunun sonucunda ortaya çıkabilecek sonuçlardan sadece sorumludur. Her durumda, Müşteri, www.SosyalKazanc.com.tr adresinde bulabileceğiniz Yapılandırma seçeneği vasıtasıyla veya İnternet'teki Müşteri Servisine yazarak, verilere erişebilir, bunları değiştirebilir ve iptal edebilir: destek@sosyalkazanc.com.tr

2.2 -Ürün çeşitleri ve fiyatlandırma

SosyalKazanç, teslimat gününe bakılmaksızın, satın alındığı günün fiyatını garanti eder. Benzer şekilde, SosyalKazanç, ürünlerin fiyatlarını istediği zaman ve önceden bildirmeksizin tek taraflı olarak değiştirme ve satışını geçici veya kesin olarak askıya alma veya iptal etme hakkını saklı tutar.

2.3 - Fatura ve ödeme yöntemleri

Ödeme şu yollarla yapılabilir::

 1. Banka havalesi

  Kredi Kartı

2.4 - Geri Ödeme

İade (Cayma) Hakkı, tüketicilerin online alışverişteki en önemli haklarından biri olarak nitelendirilebilir. Yönetmelik dikkate alındığı zaman 7. maddeye göre tüketiciler internetten satın aldıkları ürünü 14 gün içinde iade edebiliyorlar. Cayma hakkında tüketici hiçbir sebep göstermeksizin satın aldıkları ürünleri almaktan cayabilir ve iade edebilirler. Burada üzerinde durulması gereken nokta, cayma hakkındaki 14 günlük süreç, ürün kullanıcının eline ulaştıktan sonra başlar. Cayma hakkıyla ilgili daha detaylı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla yanlış bilinen iade ve cayma hakkı süresi, bir tüketici olarak en önemli haklarınızdandır.

2.5 - Gizlilik ve güvenlik

Veri tesislerimizde en güncel güvenlik teknojileri en yeni sunucularda deniyoruz. Güvenliğinizi sağlamak için her işleminiz 256 bit güvenlik sertifikaları ile korunmaktadır.

Bununla birlikte, SosyalKazanç, yetkili kamu idaresinin kişisel verilerini ve sahip olduğu diğer bilgileri, her durum için geçerli olan yasal ve düzenleyici hükümlere uygun olarak gerektiğinde kendi bilgisayar sistemleri vasıtasıyla ifşa edebilir.

Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikamıza bakın.

3 Şartlar:

SosyalKazanç ürünlerinin sözleşmesi, aşağıdaki genel koşulların açıkça kabul edilmesini gerektirir::

 1. Bu web sitesini kullanın ve sunulan ürünleri kontratlamak için; Kullanıcı, yasal yaş (18 yaşın üzerinde) olduğunu ve SosyalKazanç tarafından sunulan ürünleri sözleşme yapmaya yasal kapasiteye sahip olduğunu ve ayrıca bu sözleşmeye bağlı kalmayı kabul ettiğini ve anladığını ve belirtilen şartları tam olarak kabul ettiğini bildirir.

 2. Burada sunulan Genel Koşullar, Tüketicilerin ve Kullanıcıların Savunmasına İlişkin Genel Hükümlerine tabidir. Genel Şartlar ile Telefon veya Elektronik Sözleşmeyi düzenleyen Tüketici koruma kanununda açıkça yer almaktadır.

 3. Internet üzerinden pazarlanan SosyalKazanç ürünleri, müşterinin hesabında dijital biçimde olacaktır. Bu amaçla, Müşteri, kayıt sırasında sağlanan tüm bilgilerin doğru, eksiksiz ve doğru olduğunu ve Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun uyarınca, kayıt yaptıran kişinin SosyalKazanç'ı açık bir şekilde yetkilendirerek, otomatikleştirilmiş bir dosyada, hizmet alanlarının uygun olarak sunulması için gerekli olan alanlarda görünen kişisel verileri sağlar. SosyalKazanç müşterileri, her zaman, telematik yoluyla destek@www.sosyalkazanc.com.tr ile iletişim kuran kişisel verilere erişim, düzeltme, iptal ve muhalefet haklarını kullanabilirler.

 4. Müşteri, SosyalKazanç'ın reklamcılık ve ticari yenilikleri ve pazarladığı ürün veya hizmetler ile elektronik iletişim almayı açıkça kabul eder. SosyalKazanç, Müşterilere, önceki paragrafta atıfta bulunulan temas araçlarını, onaylarını iptal etmelerini sağlar..

 5. Ürünlerin fiyatı web sitemizde belirtilmiştir. Ödeme yöntemi Banka havalesi veya kredi kartı üzerinden yapılacaktır. Ödemeyi kontrol ettikten sonra ürünler otomatik olarak teslim edilecektir. Satış sözleşmesi resmileştirilecek, ayrıntıları web sitemizden sipariş verilen bölgede istişare edilecek ve ödemenin gerçekleşmesine ve malın teslimine kadar devam edecektir.

 6. http://www.sosyalkazanc.com.tr web sitesinde yer alan tüm içerikler, ticari markalar, logolar, çizimler, SosyalKazanç tarafından açıkça saklı fikri ve sınai mülkiyet hakları tarafından Veya uygun durumlarda, yazar veya hak sahibi olarak görünen şahıslar veya şirketler tarafından korunmaktadır. Önceki hakların ihlali mevcut mevzuata uygun olarak sürdürülecektir. Bu sebeple, web sitesinin içeriğinin tamamı ile, meşru bilgilerin farklı amaçlarla kullanılması veya Kullanıcılar tarafından sözleşmeye tabi tutulması suretiyle çoğaltılması, kullanılması, değiştirilmesi, dağıtımı veya kamuya açıklanışı. sunulan hizmetler. Her durumda, SosyalKazanç'ın önceden yazılı onayını gerektirir.

 7. SosyalKazanç, ürünlerin kalıcı olarak erişilebilirliğini garanti etmez; bunun nedeni, mücbir sebeplerden veya telematic veri aktarım ağlarındaki hataların kontrolü dışındayken, hizmetin kullanılamamasından kaynaklanan her türlü sorumluluktan muaf tutulmasıdır.

 8. SosyalKazanç, sahibi olmadığı ve dolayısıyla kendisi tarafından kontrol edilemeyen diğer web sitelerinin bağlantılarının içeriğinden sorumlu değildir.

 9. Taraflar tarafından bu Genel Şartlarla ilgili olarak yapılacak tüm bildirimler, istekler, talepler ve diğer iletişimler yazılı olarak yapılmalıdır ve bu amaçla elektronik postayla gönderildiklerinde usulüne uygun olarak yapılmış oldukları anlaşılacaktır.

Bu genel koşullara üye olan ve alışveriş yapan her kullanıcı tabbidir. Bu koşullar dışında bir durum oluştuğunda ancak o özel durum üzerinden yeniden değerlendirme yapılabilir.