logo

SSS


Yatırım yapılan para , kazanılan para yani hesabınızda bulunan tüm parayı istediğiniz an çekebilirsiniz.

Kredi kartı ile satın alınan vip paketler fraud kontrolunden hemen sonra 5 dk içerisinde aktif olur.

Bir VIP Üye olarak kampanyalarınıza daha fazla para teklif edebilirsiniz ve kampanyalarınız normal üyelerden daha önce görünecektir ve daha fazla gösterim hiti alacaktır. Daha fazla hit olması kampanyalarınızın sonuçlarını daha da artıracaktır. Bir VIP hesabına sahip olmanın faydaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için VIP Üyeliği bölümünü ziyaret edin.

Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde TC kimlik numarası yasalarla zorunlu kılınmıştır.

TBM, Tıklama Başına Maliyettir. Etkileşim (Exchange) tarafından diğer kullanıcılara teklif ettiğiniz şey budur. Daha fazla olasılığı teklif ettiğinizde daha fazla TBM, diğer kullanıcılar tarafından görülebilmeniz ve bu nedenle daha fazla hit almanız, takipçilerinizi artırmanız mümkündür.

Sosyal Kazanç, sosyal ağlardaki popülerliğinizi artırmak ve para kazanmanıza yardımcı olmak amacıyla kurulmuş bir web sitesidir.

Sahip olduğumuz ve / veya para kazandığımız farklı sosyal ağlarda takipçiler elde edebilirsiniz.

Hayır, Sosyal Kazanç'ta sunulan maddi olmayan ürünler olmanız nedeniyle, Sosyal Kazanç içinde para iadesi, yatırım ve para desteği sunamayız, para yatırma her kullanıcının kendi sorumluluğundadır.

Diğer kullanıcıların içeriklerine yapacağınız her beğeni takip vs. için jeton kazanırsın. Örneğin, bir sayfayı beğenirseniz, 5 Jeton veya her sayfada TBM olarak yapılandırılmış olan jetonu alabilirsiniz.

Sistemden para talep ettikten sonra her cuma ödemeler yapılmaktadır.

Evet yapabilirsin. İlginiz hızlı sonuçlar almaksa, jeton kazanmak için kampanyalarınızı ayarlayın ve bir süre buraya gelmeyi unutun. Her şey otomatiktir. Sonuçları iyileştirmek için Jeton Birimi satın almanız ve bir VIP hesabı kullanmanız önerilir.

Hatalı olduğunu düşündüğünüz görevleri, görevin alt köşesinde Rapor düğmesine tıklayarak bize bildirebilirsiniz. Alınan bildirimler sonucu incelemeye alınan görevler gerekli görüldüğünde sistemden kaldırılmaktadır.

Bol etkinlikli günler dileriz.

Sosyal Kazanç'ta gerçekleşen her etkinlik için verilen jetonlardır, diğer sayfalar gibi bir profil takip ederek, bir video izleyerek kazanılan jetonlar vardır ...

Bu jetonlar Sosyal Kazanç'ta sayfanızı,, şirketinizi, videonuzu ve hesabınızı tanıtmak için de hizmet ediyor. Ya da jetonları nakit paraya çevirebiliyorsunuz.

Evet, Sosyal Kazanç iki şekilde para kazanmanızı sağlar:

- Jetonu Paraya Dönüştürme

- Arkadaşları platforma davet etme (referral sistem)

Jetonu Paraya Dönüşümünü görmek için Banka bölümünü ziyaret edin.

Davet ettiğiniz her arkadaşınız için ne alabileceğini görmek için Tavsiye bölümünü ziyaret edin